פורץ מנעולים עד אליכם בעת צרה, אל תישארו לבד

לרוע מזלנו אי אפשר לדעת מתי נתקע והדלת של הבית או הרכב תחליט שהיא איננה רוצה להיפתח. פורץ מנעולים מקצועי יבוא לפתוח לך את הדלת בכל שעה במהלך היום גם אם חזרת מבילוי או חתונה בשעה מאוחרת של הלילה.

פורץ מנעולים מקצועי יפרוץ בעבורך כל מנגנון נעילה אשר אתה מתקשה לפתוח אותו: אנו מטפלים בבעיות של פריצה לרכבים אם אבד או נשכח המפתח, פריצה לדירות ומשרדים אשר נתקע בהם הצילינדר או אפילו אם נשבר לכם המפתח בתוך הדלת. פורץ מנעולים מקצועי ידע להתמודד עם כל תקלה בדלת אשר גורמת לה לסרב להיפתח.

פורצי המנעולים בחברתנו עוברים הכשרה מקיפה על כל סוגי הדלתות לבית ולרכב כך שיוכלו להתמודד עם כל תקלה ועם כל דלת מכל חברה שהיא. החוכמה בפריצת דלת או כל מנגנון אחר היא לא אך ורק לפתוח את הדלת עצמה אלא גם לעשות זו במידה של זהירות ומיומנות אשר יאפשרו החלפה או תיקון של מנגנון הנעילה במקום מבלי להסב נזק לגוף הדלת עצמו. בכדי לשמור על גוף הדלת עצמו עושים המנעולנים שימוש בציוד מיוחד אשר מקנה להם יכולת לפתוח את הדלת בעדינות וללא מאמץ וכך נמנע מהם בעצם הצורך להפעיל כוח ולהאיבק במנגנון התקול.

בין עבודות הפריצה השונות מספקים המנעולנים גם שירותים נילווים נוספים. השירותים אותם תוכלו לקבל מפורץ המנעולים הם: שכפול מפתחות לרכב, שכפול מפתחות לבית מעל הסוגים, שכפול שלטים לשערים חשמליים ועוד. פורץ המנעולים לא פורץ אך ורק דלתות של בתים ורכבים אלא גם תיבות, תיקי מסמכים, כספות וכדומה.

פורץ מנעולים

פורץ מנעולים הנו אדם המתמחה למרבה ההפתעה – בפריצת מנעולים.

לפעמים המחשבה האסוציאטיבית העולה מהשם עולה בקונוטציה שלילית, כיוון שכשאנו שומעים את המילה “פורץ” אנחנו עוברים למגננה ולחשש לפרטיותנו. אבל אותו פורץ מנעולים הוא ההפך הגמור מפורץ על רקע קרימינאלי כיוון שמטרתו היא בעצם לבטח אתכם ולדאוג שאותו פורץ לא יוכל להגיע לביתכם ולשדוד ממנו את רכושכם.

פעולה דומה לזו מתקיימת גם בתחום המחשבים – הרבה חברות גדולות בעולם מעסיקות לא אחרים מאשר “האקרים” (פורצי קוד של מחשבים). המטרה בהעסקת אותם האקרים היא מציאת הפרצות וחורי האבטחה הקיימים באותם מוצרים של החברה ועל-ידי כך מתאפשרת הפעולה של אטימתם.

אותם “האקרים” עדיין נקראים בשם השלילי, אך פעולתם הפוכה לחלוטין.

נחזור אל פורץ המנעולים – התמחותו תהיה לפרוץ מנעולים במקרה שנתקעתם מאחורי דלת נטרקת, נעלתם את המפתחות בתוך הרכב, שכחתם את הקוד של הכספת, או שמא כשהמנעול התקלקל או המפתח אבד.