פורץ כספות מקצועי המתמחה בכל סוגי הכספות בשוק

לא כל מנעולן הוא פורץ מנעולים, ולא כל פורץ מנעולים יכול להיות פורץ כספות מיומן. פריצת כספות זהו תחום מיוחד מאוד הדורש מיומנות, רמה טכנית גבוהה והמון נסיון. בפריצת כספות יש להכיר את הסוגים והטכניקות השונות המתאימות לכל סוג כספת:

מכספות דיגיטליות ביתיות ועד לכספות כבדות מוגנות בפני פריצה.

כספות דיגיטליות ביתיות

פורץ כספות מיומן יפרוץ לכם את הכספת הביתית במספר דקות ( לא יותר מ-5 דקות!) ללא גרימת נזק לכספת!

הפריצה מתבצעת באופן נקי מאוד אשר לא פוגע במנגנון הנעילה או בשלמות הכספת.

כספות בינוניות לבתים ועסקים

כספות בינוניות מוגנות קצת יותר בפני פריצה, אך בעל ידע ונסיון ידע לאן לגשת, באיזה טכניקה וכלים להשתמש כדי לפרוץ אותה תוך זמן קצר.

כספות כבדות לעסקים וחברות

אלו הן כספות כבדות אשר מוגנות מאוד בפני פריצה, דפנות הכספת מיוצרות בפלדה עבה מאוד אשר נתמכת בבטון מזוין – מה שגורם לכספת להיות כבדה מאוד, דבר שיקשה על הגנב לקחת אותה ממקומה. כספת מסוג זה קשה מאוד לקידוח וחיתוך, דבר שהופך את פריצת הכספת כמעט לבלתי אפשרית. אבל יש פתרון! פורץ מנעולים מקצוען ומוסמך אשר מיומן בפריצת כספות יידע לפרוץ את הכספת הכבדה תוך גרימת נזק מינימלי אשר ניתן לתיקון ושיקום ללא עלות יקרה.

איזו כספת מומלץ לקנות?

בעת קניית כספת, עשו הערכה של שווי התכולה אשר אתם מתעתדים לאחסן בתוכה. ככל שערך התכולה גבוה יותר – בהתאם צריך להשקיע בכספת איכותית יותר.

למה חייבים להזמין פורץ כספות מיומן?

*פריצה מהירה ונקיה.

*אחריות מלאה על תקינות המנגנון והחזרת הכספת לשימוש.

*נסיון, נסיון, נסיון – פורץ כספות מיומן חייב להכיר את סוגי המלכודות הקיימות בכספות מסוימות, למשל מלכודת זכוכית למניעת פריצה – אם לא ידע זאת, יתכן ויפגע במלכודת ויווצר מצב שבו הפריצה תהיה קשה הרבה יותר מאחר והמלכודת תפעיל נעילה שיהיה קשה לדעת את מיקומה.