מנעולן רכב מקצועי בעל הכשרה לכל סוגי המכוניות

מנעולן רכב הוא כזה שהתמחותו היא פתיחת מנעולים, אך התמחותו היותר מיוחדת היא פתיחת מנעול לרכב. אותו בעל מקצוע לרוב מתמקד רק בנושא אחד, או גם בשכפול מפתחות לרכב. בניגוד לשאר מנעולנים, מנעולנים לרכב משתמשים בציוד מכני מתקדם, אשר עוזר להם לבצע עבודה מהירה ויעילה יותר. מרבית הרכבים שדורשים ציוד מתקדם, הם רכבים משנות התשעים, בגלל שבעשור זה חלו מספר שינויים במנעולים והשדרוג הקשה על העבודה. ברכבים אלו יש מערכות אלקטרוניות, אשר רק מנעולן או פורץ רכבים מוסמך, יכול לטפל בהם.

אותן מערכות בעצם מעבירות מידע באמצעות מודם וכך יש אפשרות לסנכרן בין המנעול למערכת. מכשיר זה נקרא בשם-” transponder key” – קודן לרכב. כאשר מניחים את המפתחות על גבי העינית, הקוד נסרק, מאושר ורק אז ניתן להתניע את הרכב. במידה והקוד שנסרק אינו תקין, לא תהיה אפשרות להדליק את הרכב. המערכת החדישה הזו יוצרה במיוחד כדי למנוע ככל האפשר גניבת רכבים, או חבלה בחוטי החשמל שמתחת להגה.

מנעולנים לרכב מחזיקים ברשותם מערכות קידוד מיוחדות, אשר מוצאות את הקוד הספציפי שנדרש לאותן המפתחות, ובכך להימנע מטעויות. באמצעות קוד זה, מנעולן רכב יכול לתכנת את הקוד מחדש ולהנפיק מפתח חדש לרכב, כזה שמתאים בדיוק לצרכים שלכם, שיהיה מותאם לעינית והקודן יתפקד כהלכה. במרבית המקרים עדיף לעשות זאת כך, מאשר בצורה ידנית(עליה סומכים רק ברגעי דחק) וכמובן שזו הדרך המהירה מכולן. כך שאם אתם לא רוצים להתייבש שעות מחוץ לרכב, או לחכות מחוץ לג’יפ בזמן שיורד גשם בשטח. מנעולן עם מערכות אוטומטיות, במרבית המקרים, יפתח את הרכב שלכם בתוך דקות, במקביל החלפת אינסטלציה במידת הצורך.

אם אתם מוצאים את עצמכם נעולים מחוץ לרכב, אז יש לכם הרבה אופציות ומקומות בהם תוכלו למצוא מנעולן מומלץ. כמובן שיהיה גם מנעולן מקצוע, אדיב, שירותי ומוסמך קורס מנעולנים. תמיד תוכלו למצוא פורץ רכבים קרוב לאזור מגורכם, אז חשוב שתדעי במי מהם בדיוק לבחור. תוודאו שהם מומחים בתחום הנדרש לכם ושיש להם את הציוד המתאים.